Erimõõdus vaibad

 

Nordic Carpet veebilehel on saadaval lai valik erimõõdus vaipu.
Sarjade hemFree™, woolWeave™, sisalWeave™, softFlat™, longRun™, multiSpace® ja cutPile™ disainidest on võimalik tellida soovikohase mõõduga ristkülikukujulise või ümmarguse vaiba.

Nägemaks kogu erimõõdus vaipade valikut, soovitame ülevalt navigatsioonirealt valida "erimõõt". Tellimiseks tuleb tootelehelt täpsustada soovitud kuju ja mõõt ning peale tasumist hakatakse valmistama vaid Teile toodetavat täiesti unikaalset vaipa!
Kuna vaibade ruutmeetrid ja hind ei pruugi alati kahe komakohani ümarduda, võivad toodete lõpphinnas esineda mõnesendised erinevused.
Erimõõtude puhul kehtib pikem tarnimisaeg (10 päeva) ja tooteid ei ole võimalik tagastada, kuna iga vaip on spetsiaalselt kliendi jaoks valmistatud.


Tegemaks erimõõdus vaiba valimise kergemaks, on Nordic Carpet e-poest võimalik tellida ka tootenäidiseid. Üldiselt on näidised mõõtmetes 5x7,5cm, kuid võivad vastavalt oludele või vajadustele varieeruda. Tootenäidised ja nende kohaletoimetamine on klientidele tasuta. Näidised toimetame kohale Omniva pakiautomaaditeenuse abil. Nordic Carpet jätab endale õiguse täpsustada tellitud näidiste kasutuseesmärki või keelduda näidiste väljastamisest.

Juhul, kui Teil esineb erimõõdus vaipadega seonduvaid küsimusi, võtke palun ühendust info@nordiccarpet.ee.