Üldised transpordireeglid

Nordic Carpet e-poest on võimalik kaupa tellida sobivasse Omniva pakiautomaati ja koju Omniva kulleriga või Itella maanteetranspordi teenusega.
Konkreetne transpordivalik oleneb tellimuse sisust ja valitud vaipade mõõtudest.
Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis arvestatakse kättetoimetamise aeg kõige pikema tarneajaga toote järgi.
Toodete tarneajad on hõlpsasti leitavad toote tellimise lehel.

Nordic Carpet ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse või probleemide eest, kui need on tingitud kliendi poolt sisestatud andmete ebatäpsusest.
Saadetist vastu võttes palun veenduge koheselt, et sellel ei ole transpordi käigus tekkinud vigastusi. Kui on, teavitage sellest kullerit.
Rohkem infot tingimuste kohta leiab siit.
Küsimuste, probleemide või soovide korral pöörduge palun meie klienditeeninduse poole e-maili aadressil info@nordiccarpet.ee

 

Omniva pakiautomaat

Omniva pakiautomaaditeenuse abil on võimalik edastada saadetisi pakiautomaatidesse üle Eesti.
Pakiautomaadid on avatud ööpäevaringselt igal päeval aastas ja Eesti-sisene pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati üldiselt saatmisjärgsel päeval (v.a pühapäev ja riiklikud pühad) ning seda hoitakse seal 7 päeva.
Paki saabumisel pakiautomaati saab Saaja SMSi või e-kirja teel sõnumi uksekoodiga, mille sisestamisel avaneb tema pakki sisaldava pakiautomaadi uks.

 

Omniva kuller

Omniva kulleriga jõuab tellimus mugavalt koju üle Eesti.
Teenus hõlmab endas kättetoimetamise ajast etteteatamist ning kättetoimetamist ka laupäeviti.
Juhul, kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte.
Pakk toimetatakse kätte kolme päeva jooksul (v.a pühapäev ja riiklikud pühad) pärast selle üleandmist.
Kullerid toimetavad pakke kätte esmaspäevast reedeni ajavahemikus kell 8.00–20.00, laupäeviti kell 8.00–16.00.

 

Itella maanteetransport

Kui vaiba mõlemad küljed ületavad kolme meetrit, kvalifitseerub see suuremõõtmelise vaiba eritranspordi alla.
Sellisel juhul toimetame kauba Itella maanteetranspordi teenusega ja võime Teiega kontakteeruda, et teavitada või täpsustustes kokku leppida .