Küpsisepoliitika

 
Veebikülastuskogemus ja küpsised Nordic Carpet veebilehel

Meie veebileht kasutab parema kasutajakogemuse tagamiseks küpsiseid. Teie puhul rakendatavate küpsiste maht sõltub veebilehele sisenedes tehtud valikutest ja varasematest veebilehitseja seadistustest. Kui te keelate küpsised, ei pruugi meie veebileht kavandatud kujul toimida.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te veebisaiti külastate. Need failid aitavad meil ja autoriseeritud koostööpartneritel Sind korduvatel külastustel ära tunda, jätta meelde eelistusi, parandada oma teenuse kvaliteeti, kohandada reklaame ja koguda anonüümset statistikat meie veebilehe sirvimise kohta.

Kuidas küpsiseid hallata?

Küpsiste haldamine sõltub veebibrauserist ja eelnevatest seadistustest, kuid üldiselt saab küpsiste eelistusi muuta veebilehitseja alajaotusest „Seaded“ või infot muutmise kohta „Abi“ sektsioonist. Seal saate kustutada soovimatud küpsised või täpsustada, kas nõustute kasutatavate veebilehtede ja nendega seotud kolmandate osapoolte küpsiste salvestamisega.

Milliseid küpsiseid Nordic Carpet kasutab?

Oma veebilehtedel kasutame kahte tüüpi küpsiseid:

Tehnilised küpsised, mis on vajalikud veebi toimimiseks. Need on seadusega lubatud kohustuslikud küpsised, mis aitavad meil oma kasutajatingimusi rakendada ja säilitada pakutava teenuse turvalisus.
Statistika, analüütika ja turunduslikud küpsised – küpsised, mis ei ole hädavajalikud veebilehe toimimiseks, kuid aitavad Nordic Carpet kasutajakogemust personaliseerida ja eelistusi salvestada. Juhul, kui otsustate need küpsised kustutada, on külastajal meie veebilehe funktsionaalsus limiteeritud.

Hindame oma veebilehe külastajate andmeid kõrgelt ja teeme kõik endast oleneva, et tagada isikuandmete konfidentsiaalsus.
Täiendavate küsimuste või täpsustuste korral võtke meiega ühendust aadressil info@nordiccarpet.ee